İMONUR YAPI MARANGOZ MOBİLYA PVC İNŞAAT VE MLZ. SAN. TİC LTD. ŞTİ.

Yetkili Kişi
İSMAİL MURAT OLGUNER

Firma Telefonu
02662463217

Firma Hakkında

            Firmamız 15 yıldır Balıkesir'de her türlü mobilya, kapı, amerikan kapı, hazır mutfak, hilton banyo ve mobilya doğrama çeşitleri ile aliminyum korkuluk sistemleri, PVC ve ahşap kapı pencere sistemleri üzerinde imalat, satış ve uygulama faaliyetinde bulunmakta, uygulamalarımızda Kastamonu Entegre, Cappac, Gentaş, Astaş firmalarının  ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca WINDOLINE' nın üretici bayilik hizmetleri firmamızca verilmektedir.

           Firmamız ayrıca müteahhtilerle çalışma konusunda deneyimli olup, çalışma konumuza dahil her türlü işlerde hızlı ve seri şekilde müteahhitlerin ihtiyaç duyduğu ürünler tarafımızca imal edilip montajı yapılmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ:

  • Alüminyum Korkuluk ve Küpeşte
  • PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, İmalat ve Montaj
  • Her Türlü Mobilya İmalatı
  • Hilton Lavabo İmalatı ve Montajı
  • Projelerinize Uygun Mutfak Dolabı İmalatı ve Montajı
  • Ahşap Kapı 
  • Amerikan Kapı

VİZYONUMUZ

Çığır açan yenilikler sunmak...

"Yenilikçilik", temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bizi çevreleyen topluluklara büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eder. Bunun anlamı şudur ki; biz bu yenilikleri yaratmakla kalmayız, aynı zamanda İmonur Yapının pazar liderliğini yakalamasını sağlayacak en son teknolojiye sahip, gerçek birer endüstri kıstası haline gelmesini sağlarız.

MİSYONUMUZ

Kalite standartlarına sahip tüm ürün gruplarında profosyonelliği devam ettirebilmekle beraber sektörde lider olarakkalmayı başarmak şirket olarak edindiğimiz misyonumuzdur.

Alüminyum:

Balıkesir ilinde alüminyum korkuluk uygulamaları konusunda hizmet veren firmamız, binanızda veya sitenizde modern bir görünüm için sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Kalite ve satış öncesi-sonrası müsteri memnuniyetini esas alan firmamiz sizleri de müsterilerimiz arasinda görmekten memnuniyet duyacaktır.

Isıcam:

İmonur Windoline üretici bayi olarak 2 fabrikasi ve 3 showroomu ile sizlere hizmet vermektedir. Yillarca hizmet veren ve müsteri memnuniyetini esas alan firmamiz sizleri de müsterilerimiz arasinda görmekten memnuniyet duyar. Evinize veya sitenize windoline yaptirmak istiyorsaniz telefonlarımızla veya burayı tıklayarak bizimle irtbata geçiniz.

Kaliteyi en uygun fiyata bizden temin edebilirsiniz. Üstelik ücretsiz ölçü alip fiyat veriyoruz. Bizden fiyat almadan karar vermeyiniz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan tasarımların hayata geçmesi konusunda, her zaman yanınızdayız.

Referanslarımız;

Meder İnşaat 

Levent Kurtlarlıoğlu

Ekol İnşaat

Özgehan İnşaat

Demir İnşaat

DSİ

Doruk İnşaat

MGA İnşaat 

Balkonuk İnşaat 

Çağrı İnşaat 

AE İnşaat

Fatih Kundura 

Elmas Yapı Koop.

Atatürk Devlet Hastanesi 

Erşahin Yapı Koop.

Devlet Hastanesi

Doğuş Kapan Ltd. Şti 

İsmail Dalan Hava Lojmanları

Tek geyikler İnşaat

Devlet Demir Yolları

Sed Yapı

Ordu Donatım Okulu

Ömer Işıklar 

Eğitim Merkez Komutanlığı

Hoşkaya İnşaat 

Firma İstatistikleri

Bugün

25

ziyaret

Toplam

3879

ziyaret