CENGİZ YAPI MARKET

Yetkili Kişi
CENGİZ YAPI MARKET

Firma Telefonu
03222249901

Firma Hakkında

Her şirkette olduğu gibi Cengiz boya anında kendine ait bir misyonu bir görevi vardır. Yüklendiği misyon acısından Cengiz boya şirketi kurulduğu aile şirketi şeklinden zamanla çıkıp daha büyük bir şirket haline gelmek istemektedir, çalışmalarını ve ticari acıdan yaptığı tüm atılımları,yatırımları bu yönde yapmakta ve geliştirmektedir. Cengiz boya ile ilgili verdiğimiz diğer bilgiler dede olduğu gibi şirket ortaklarının birbiri ile olan diyalogları şirket yapısındaki tecrübe ve yenilikçi görüş sentezi çok iyi olmasından dolayı şirket temelleri ve yapılan işler daha sağlıklı gelişmektedir.

Ortaklardan ve asıl kurucu olan Cengiz TAŞCI nın daha önceki yıllarda piyasadaki konumu, yaptıkları, vizyonu şirketin vizyonuna da yansımaktadır. Cengiz TAŞCI nın yaptığı işler ve ticari ahlakı kendisine kazandırdıkları kadar şirkete de birçok artı yön sağlamakta ve şirket gelişimine büyük katkılarda bulunmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda şirketin kurulmasından bu yana yetiştirdiği elemanlarını da kendi donanımına, ticari anlayışına yakın bir bicimde yetiştirdiği için şirketin geleceği de sağlam temeller üstüne oturtulmaktadır.

Ticari ahlakı ve saygınlığı da benimseyen şirket yöneticileri özellikle ticari alanda önemli olan ve bir çok bankanın hatta şahısın yaptığı üzere bankalara şirketin sorulması durumunda müşteri veya satıcıların kötü yanıtlarla karşılaşmamaları için kredi,  çek,senet ve nakit ödemelerini gününde yapmakta ve bunu bir ilke haline getirmektedirler. Şirketin mali yapısının düzgün olması ekonomik açıdan rahat olması borçlu durumda değil de her zaman alacaklı durumda olması şirkete ticari platform ve piyasalarda önemli artılar sağlamakta ve şirkete karşı bir güven ortamı oluşturmaktadır.

Firma İstatistikleri

Bugün

34

ziyaret

Toplam

3233

ziyaret