ATOLYEARTI

Yetkili Kişi
HALİT CAN ÖKTEM -TUFAN TURA

Firma Telefonu
2323637963

Firma Hakkında

        Atolyemiz Du Pont Corian akrilik yüzey malzemesinin izmirde yerleşik yetkili imalatçısıdır.Ege bölgesinden ve ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelen taleplere cevap vermektedir...

Corian Kullanım Alanları
Corian üstün tasarim mimarisi ile farkli kültürleri ve dilleri bir arada buluşturan solid surface akrilik polimer esasli ve minerallerden oluşan masif yüzey kaplamasidir.Corian demek mukavemettir,tasarimdir,hijyendir,renk zenginliğidir yani her isteğe rahatca cevap veren bir malzemedir.Corian temizlenebilir olmasi ile birlikte hayatimizi kolaylaştırır.

Corianın Gıda sektöründe kullanim alanı;
Hijyenin,mukavemetin ve tasarimin ön planda tutulduğu gıda sektöründe Corian bir hayli adını duyurmuş bir malzemedir.Devamli yenilene bilir ve normal bakimlara sahip olmasi ilk  günkü gibi yeniliğini korumasını sağlıyor bundan dolayi Cafe, Restaurant, Bar ve gıda sektörünün bir çok alaninda Corian tercih ediliyor.

  Corian Genel Hacimlerde Kullanılırsa;
Corianin tasarlana bilir olmasi ve sert yapıya sahip olmasi alışverişmerkezlerinde ,sinemalarda, hava limanlarinda, halka açık mekanlarda kolayca kendini mekana atmosfere kendini şıklığı ile kabul ettiriyor. 

Corian Banyolara Girerse;
Banyolara tasarimi ve hijyenliği ile sahip çıkan Corian zengin renk,özgür ölçülü lavabolar ve yekpare bir blok görünümündeki banyo tasarimlari ile kendini banyoda ön plana çıkarıyor.

Corian Mutfakta olursa;
Mutfak tezgahlarindan beklenen beklent,lere her yönü ile cevap veren Corian,Hanimlarin vazgeçilmezi oldu.

Corian Otellerde;
İş hayatının yoğun oldugu bu zamanda,insanlarin tatil yada iş amaçlı konakladiklari otellerde Corian tasarim,estetik,renkleri ve hijyenliği ile birlikte otel müşterilerinin huzurlu bir konaklama geçirmesine yardimci oluyor.Otellerin banyolarda, mutfaklarda, lobilerde,resepsiyonlarda bir çok bölümünde kullanilmasi mümkün.

Corian Tasarım ile Buluşursa;
Corianin ısıyla özgür ölçüde yontulmasi,kumlanmasi ve kaliplanmasi ile birlikte zengin renk seçeğinin sahip olmasi tasarimcilarin göz bebeği haline geldi.

Corian Ofis, Kuaför, Mağazalarda;
Kendimizin ve iş hayatımızdaki başarı ve iddaamızı gösteren mekanlarimiz,Corianin özgür sınırsız tasarimi ile müşterilimizin karşısında mekanin tasarimi ile 1 puan önde başlamamızı sağlıyor Corian.

Firma İstatistikleri

Bugün

36

ziyaret

Toplam

3576

ziyaret